Galvo Lazer Fiyatları

Galvo Lazer Fiyatları 2 kategoride fiyatlama yapmak gerekir. Galvo Lazer çalışma alanına göre ; Giotto galvo lazer makinaları sadece galvo lazer olarak değil bir kesim makinesi olarak kullanılabilmektedir. Bunun nedeni mükemmel mühendislik ile yapılmış optik teknolojisidir. Galvo lazerin icadını yapan sei lazer firmasının üretimi olan giotto galvo lazerler geniş ebatta tek seferde çalışabilme özelliği ile [...]Devamını Oku… »

Ahşap Lazer Kesim Makinası

Ahşap Lazer kesim makinası olarak hali hazırda parke lazer kesim, mdf lazer kesim, marküteri gibi işlemlerde kullanılmaktadır. Mobilya üretiminde hızla MDF lazer kesim ile kapakların, kapıların üzerinde şekilli kesim yaparak yapıştırma dekorasyonu yapılmaktadır. İnegöl, Ankara, Kayseri, İstanbul da birçok firma  ahşap kesiminde mobilyada kullanılmaktadır. NRGL Lazer 150x220 cm, 200x320 cm ebatlarında ve lazer güçleri 250(350) [...]Devamını Oku… »

Satılık galvo lazer

Satılık galvo lazer olarak sizlere sei lazer üretimi olan ikinci el giotto galvo lazer sahibinden yönlendirme yapılmaktadır. Yeni model Giotto Galvo Lazer alamıyorsanız mutlaka uygun 2. el galvo lazer almanızı önermekteyiz. Giotto galvo lazer 15 yıldır piyasada problemsiz kullanılmaktadır. Bundan dolayı istediğiniz zaman satılabilmesi bu cihaza yatırım yapabilirsiniz. Sektörler : Giotto Galvo Lazer ahşap dekorasyon, [...]Devamını Oku… »

Kağıt Galvo Lazer

Sei Giotto Galvo Lazer matbaa sektöründe dekoratif kağıt kesimi ile sayfalarda farklı dizaynlar elde edebilir. Kitap kapaklarında deri, ahşap seçerek ve üzerine lazer desen kazıma ile değerli kitap ve katologlar hazırlayabilirsiniz. Lazer Kesim Davetiye; üretiminde kullanılan sei giotto galvo lazerler ile çok hızlı ve kaliteli devtiye üretimi yapılmaktadır. Hali hazırda endüstriyel lazer kesim davetiye üretimi [...]Devamını Oku… »

Galvo Lazer Deri

Sei Lazer Türkiye olarak. Sektörde deri kesim ve markalama olarak 2001 den bu yana giotto galvo lazer ile sektörde sayısız deri konfeksiyon, ayakkabı, terlik, etiket, kemer, çanta ve bu sektörler çalışan tüm fason lazer kesim firmalarında sei giotto lazer ve sei Iscan lazer makinemiz hizmet vermektedir. Yüksek hız ve kalitede iş yapmak isteyen tüm firmaların [...]Devamını Oku… »