galvo lazer fiyatları değişkenlik göstermektedir. Çalışma alanına, geniş ebat çalışma yeteneğine ve lazer güçlerine göre değişkenlik göstermektedir. Yapacağınız iş tranımına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Ayrıca sektöre göre otomasyonlu giotto galvo ve I-scan galvo lazerler kullanılmaktadır. Detaylı fiyat almak için lütfen arayınız.

galvo lazer nedir sorusuna en iyi yanıt; ince materyalleri  kesim ve markalama yapmak için kullanılan sistemlere galvo lazer denir. galvo lazer deri, kumaş, kağıt kesimi, 3 mm kadar galvo lazer ahşap, pleksi kesimi ve markalama işleminde kullanılır. Normal cnc lazer kesimlere oranla 10 ila 20 kat daha hızlı kesim ve markalama yapma yeteneklerine sahiptir.

galvo lazer giotto dünyada en çok kullanılan galvo laer makinası olarak bilinir. Sei Lazer giotto galvo lazeri icat eden firmadır.

galvo lazer satılık fiyatları, satılık ikinci el galvo lazer makinası için firmamız ile irtibat kurmanızı rica ederiz. galvo lazer 2 el fiyatları kullanım yıllına ve teknolojisine göre fiyatlandırılır,

giotto lazer fiyatları 2. el olarak 40.000 ila 80.000 Euro arasında değişiklik göstermektedir.

galvo lazer ahşap makinası son zamanlarda çok sık kullanılmaya başladı. Galvo lazer mobilyada çok kullanım alanı bulmaktadır.

galvo lazer fiyatı daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi çalışma alanı ve lazer güçlerine göre çok değişkenlik göstermektedir. Lütfen detay için iletişime geçiniz.

lazer markalama makinası fiyatları, galvo lazer ikinci el, sahibinden satılık galvo lazer, giotto lazer 2 el  sorularınıza net yanıt bu sitede bulabilirsiniz.