Galvo Lazer Fiyatları

Galvo Lazer Fiyatları 2 kategoride fiyatlama yapmak gerekir.

Galvo Lazer çalışma alanına göre ; Giotto galvo lazer makinaları sadece galvo lazer olarak değil bir kesim makinesi olarak kullanılabilmektedir. Bunun nedeni mükemmel mühendislik ile yapılmış optik teknolojisidir. Galvo lazerin icadını yapan sei lazer firmasının üretimi olan giotto galvo lazerler geniş ebatta tek seferde çalışabilme özelliği ile dünyada tek galvo lazer makinesidir. 1600×1600 mm tek seferde çalışabilmektedir. Bu özelliği ile zaten fiyatta inanılmaz bir üstünlük sağlar.

İkinci olarak çok iyi bir elektronik ve lazer kaynağı galvo lazer fiyatlarını etkilemektedir. Rofin Lazer kaynağı ve iyi bir yazılım ile sekronizasyon sağlanmış ise makinanın çalışma ömürleri 15 yılı çok rahat masrafsız tamamlayabilmektedir. galvona motor teknolojisi yeni nesil giotto galvo lazerlerde kullanılmakta ve markalama hızları 60.000 mm/ Sn ile sizlere üretimde yüksek fiyat avantajı sağlar.

Son olarak sizlere belirtmek isteriz, Lütfen yapacağınız iş tanımını bizler ile paylaşmanız ve sizlere en uygun konfigürasyonu belirlememiz gerekmektedir. Aksi halde yanlış bir yatırım yapabilirsiniz.